قوانین خرید کارت‌خوان همراه هم‌پات ( پوز سیار)

 
متقاضی و پذیرنده عزیز کارت خوان سیار  ضمن خوش آمد گویی و ورود شما به جمع مشترکین  دستگاه کارت خوان هم پات جهت  آشنایی و بهبود و حفظ امنیت بیشتر  و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی مطالب ذیل  را با دقت مطالعه نمایید .
شرکت فکر بر تر بعنوان شرکت های عرضه کننده و فروش دستگاه های  کارت خوان سیار یا همان پوز و کلیه خدمات فنی دستگاه پوز بیسم شامل نصب و راه اندازی و سرویس های دوره ای توسط کادر پشتیبانی  شرکت  صورت می پذیرد
 
لازم بذکر می باشد ثبت نام و خرید دستگاه کارت خوان سیار POS به منزله مطالعه و قبول کلیه موارد درج شده در سایت می باشد.
 
. بر اساس بخشنامه و دستور العمل  بانک مركزی جمهوری اسلامی ایران  ج.ا.ا و شركت الكترونيكی پرداخت كارت (شاپرک)، رعايت تمامی موارد مندرج در «قرارداد عضويت در شبكه پذيرندگی» ، توسط جنابعالی حين استفاده از دستگاه‌های پوز (pos (بی سیم هم پات ضروری و الزامی می‌باشد، لذا، پس از ابلاغ و درج مفاد «قرارداد عضويت در شبكه پذيرندگی» در وب‌سايت رسمی شركت رعايت تمامی موارد مندرج در آن لازم الاتباع و لازم‌الاجرا می‌باشد.
 
کلیه مسئولیت صحت و درست بودن وارد نمودن اطلاعات و ثبت نام  وخرید دستگاه کارت خوان بی سیم  بر عهده خریدار می‌باشد لطفا در وارد نمودن اطلاعات خود نهابت دقت را رعایت نمایید.
توجه داشته باشید که اطلاعات محل جغرافیایی  شما که شامل کد پستی و شماره تماس ثابت باید متعلق به یک محل باشند چون کارشناسان جهت تحویل دستگاه پوز (pos (بی سیم بر اساس آدرس و کدپستی و تلفن  مراجعه خواهند نمود.
 
در تکمیل اطلاعات ثبت‌نام پوز (pos (سیار جیبی خود دقت کنید. با توجه به اینکه این اطلاعات به‌صورت دقیق و بدون کم و کاست در سیستم ثبت‌نام کارت خوان هم‌پات درج خواهد شد. در صورت مغایرت هرکدام از اطلاعات عواقب آن به عهده خود پذیرنده کارت خوان جیبی می‌باشد.
 
با توجه به اینکه تنها مدرک درخواستی از شما جهت ثبت و خرید دستگاه کارت خوان سیار تصویر کارت ملی شما می باشد لطفا تنها از اصل کارت ملی خود عکس گرفته و ارسال نمایید از کپی کارت ملی عکس تهیه نفرمایید.
 
در صورت نداشتن مدرک شغلی و گواهی کسب کار ( جواز کسب ) پر کردن و تکمیل فرم استشهاد در زمان تحویل دستگاه کارت خوان و تحویل فرم به کارشناسان شرکت الزامی  و ضرروی می باشد.
لطفا در زمان تحویل  دستگاه از سالم بودن و کارایی درست دستگاه کارت خوان سیار خود اطمینان حاصل نمایید و سپس نسب به امضا نمودن رسید تحویل دستگاه و تحویل آن اقدام نمایید.
 
 
لازم به ذکر می باشد کارشناسان شرکت  موظف هستند که کلیه موراد  آموزشی جهت راه اندازی و استفاده از برنامه کارت خوان  را به پذیرنده آموزش دهند و جای هیچگونه سوال و موارد مبهم برای خریدار دستگاه کارت خوان باقی نگذراند
 
خریدار محترم ، جهت اعتماد و اطمینان از هویت کارشناسان پشتیبانی دستگاه کارت خوان هم پات می توانید با شماره  تماس  0.............. ارتباط برقرار نموده و با اعلام کد شناسایی کارشناس مربوطه از عضویت کارشناس مربوط در شرکت استعلام و اطمینان  حاصل نمایید.
هر دستگاه کارت خوان بی سیم   دارای یک سال گارانتی از زمان تحویل و نصب دستگاه می باشد
 
 
 
در صورت عدم تمایل و انصراف  پذیرنده به دریافت و تحویل دستگاه کارت خوان هم‌پات (M-POS):
 
 
چنانچه از خرید دستگاه کارت خوان سیار هم پات منصرف شده اید می بایست پیش از تحویل گرفتن دستگاه و انجام تراکنش شاخص نصب به شرکت اعلام نمایید بعد از بررسی کارشناسان مربوطه مبلغ دستگاه بعد از گذشت 14 روز کاری  از دریافت انصرف  به حساب شخص واریز کننده واریز می گردد .
 
چنانچه دستگاه کارت خوان بی سیم خود را تحویل گرفته و عدم تمایل به استفاده از آن را دارید خریدار می بایست در خواست خود را حداکثر تا 10 روز بعد از تاریخ تحویل دستگاه کارخوان اعلام نماید و بعد از بررسی کارشناسان و اطمینان و تایید از سالم لودن دستگاه پوز مبلغ پرداخت شده را حداکثر تا 14 کاری از تاریخ درخواست انصراف به پذیرنده دستگاه پوز عودت و باز گردانده می شود.
 
چنانچه بعد از 10 روز پس از تحویل دستگاه کارت خوان هم پات  و همچنین انجام تراکنش شاخص اقدام به انصراف نمایید طبق قوانین شرکت به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
 
موارد زیر شامل گارانتی دستگاه کارت خوان سیار همپات نمی باشد:
 
صدمات و ضایعات ناشی از ضربه به دستگاه کارت خوان pos، 
سقوط، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی به دستگاه هم پات، 
آتش و حرارت زیاد به دستگاه پوز بی سیم
گرد و غبار شدید  به دستگاه کارت خوان جیبی هم پات
 نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبیعی به دستگاه پوز (POS)
هر نوع دست‌کاری کارت خوان سیار ، خدشه یا کنده شدن شماره سریال به‌طوری‌که مشخصات دستگاه هم پات غیر قابل شناسایی باشد. هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری  کارت خوان موبایلی هم پات و استفاده از آداپتورهای متفرقه.
 
 
 
قوانین ثبت نام و خرید کارت‌خوان سیار موبایلی بیسیم سیار
 
در صورت تمایل به خرید پوز سیار بی سیم به مورد زیر دقت داشته باشید:
دارا بودن سن 18 سال جهت ثبت نام و خرید دستگاه کارت خوان بیسم هم پات" (POS)
داشتن یک حساب بانکی جهت اتصال به دستگاه پوز بی سیم هم پات" (POS)
داشتن یک دستگاه موبایل هوشمند جهت ارتباط با دستگاه کارت خوان جیبی هم پات" (POS)
داشتن اطلاغات هویتی ( تصویر کارت ملی ) حهت ثبت نام پوز بی سیم جیبی هم پات" (POS)
کارت خوان سیار بیسیم  فروخته شده قابل عودت نمی‌باشد.  

 
کارت خوان جیبی
شرکت فکربرتر شریک تجاری ایران کیش در پروژه M-Pos ایران کیش
طراحی سایت توسط شرکت آرین

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به  شرکت فکربرتر می باشد.