کاربرد کارت خوان سیار برای مشاغل
یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
1210 بازدید

کارت خوان

کاربرد دستگاه کارت خوان جیبی برای جوشکارها

اگر شما هم در صنف جوشکاری و خدمات جوشکاری فعالیت دارید طبیعتا خدمات خود را در محل مشتری انجام می دهید و یکی از دغدغه های شما دریافت پول از مشتری می باشد. با داشتن یک دستگاه کارت خوان سیار می توانید به راحتی پول و دستمزد خود را دریافت نمایید. یکی از مزیت های دستگاه کارت خوان هم پات ابعاد و اندازه کوچک می باشد، که باعث شده لقب دستگاه کارت خوان موبایلی را به خود اختصاص دهد و در کمترین زمان ممکن در هر مکانی به راحتی می توانید دستمزد خود را دریافت نمایید.

کارت خوان سیار

کاربرد دستگاه کارت خوان سیار برای قالیشویی ها

اگر شما در صنف قالیشویی فعالیت دارید طبیعتا می بایست بعد از شستشوی فرش، فرش ها را در محل به مشتری تحویل دهید. یکی از مشکلات امروزه مردم و مشتریان نداشتن پول و وجه نقد می باشد. شما با داشتن یک دستگاه کارت خوان سیار می توانید بعد از تحویل فرش ها در کمترین زمان ممکن پول شستشوی فرش ها را از مشتری دریافت نمایید. یکی از مزیت های کارت خوان سیار هم پات این است که تمامی رسیدها در برنامه روی گوشی شما ذخیره میگردد و تمامی رسید ها در هر زمان بدون اینکه کم رنگ شده باشد و یا گم شوند همیشه و در هرجایی در دسترس شما می باشد. هم چنین می توانید رسید ها را از طریق شبکه های اجتماعی نیز برای مدیران خود ارسال نمایید.

کارت خوان سیار

کاربرد دستگاه کارت خوان سیار هم پات برای باربری ها

آیا شما هم راننده نیسان یا کامیون هستید و در درون یا بیرون از شهرها وسایل و بارها را جابه جا می کنید؟ تا به حال برای دریافت حق بار خود به مشکل برخورد کرده اید؟ طبیعتا جواب شما بلی است. با توجه به استفاده اکثریت مردم از عابر بانک یکی از دغدغه های رانندگان حمل بار نداشتن دستگاه کارت خوان جیبی می باشد که بتوانند دستمزد خود را دریافت نمایند. شما با ثبت نام در سایت هم پات می توانید در کمترین زمان ممکن، ۳ الی ۵ روز کاری، صاحب و مالک یک دستگاه کارت خوان سیار جیبی شوید و دیگر نگران دریافت وجه بار خود از مشتری نباشید.

کارت خوان سیار

کاربرد دستگاه کارت خوان سیار هم پات برای سوپرمارکت ها

آیا شما هم صاحب یک سوپر مارکت در محله خود می باشید؟ یکی از مزیت های اصلی یک سوپر مارکت ارسال مواد غذایی به صورت پیک رایگان در محل می باشد. اما یکی از مشکلاتی که اکثر فروشگاه های مواد غذایی در درب منزل با آن مواجه می شوند نداشتن وجه نقد مشتری می باشد که باعث مشکلاتی در روند فروش می گردد. امروزه با توجه به استفاده اکثریت مشتریان از کارت بانکی شما باید برای فروشگاه خود یک دستگاه کارت خوان سیار تهیه نمایید تا در دریافت وجه از مشتری مشکلی نداشته باشید. کارت خوان سیار هم پات با ابعاد کوچک می تواند در هر زمان و هر مکانی به شما در دریافت وجه اجناس کمک شایانی نماید.

کارت خوان سیار

کاربرد دستگاه کارت خوان هم پات برای خدمات نظافتی در منزل

اگر شما هم دارای یک مجموعه خدمات نظافتی در منزل هستید یکی از مواردی که کارکنان شما با آن روبرو هستند دریافت وجه پس از اتمام کار در منزل می باشد. عدم داشتن کارت خوان سیار باعث می شود کارکنان شما نتوانند وجه خدمات خود را همان لحظه دریافت نمایند. پس لازم است برای پرسنل خود اقدام به خرید دستگاه کارت خوان سیار نمایید تا بدون هیچ گونه مشکلی بتوانند در هر لحظه پس از اتمام کار پول و دستمزد خود را از مشتری دریافت نمایند. شرکت هم پات شما را در دریافت پول یاری می رساند. می توانید در کمتر از یک هفته دستگاه کارت خوان جیبی خود را در جیب خود هم چون یک موبایل داشته باشید.

کارت خوان سیار

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
کارت خوان جیبی
شرکت فکربرتر شریک تجاری ایران کیش در پروژه M-Pos ایران کیش
طراحی سایت توسط شرکت آرین

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به  شرکت فکربرتر می باشد.