کارت خوان سیار

هم پات یک دستگاه کارت خوان سیار است که با استفاده از تکنولوژی جدید به عنوان کارت خوان موبایلی یا mpos شناخته و نامیده می شود.

دستگاه کارت خوان سیار هم پات با کوچک کردن و جیبی کردن توانسته است کار را برای مشاغل سیار، سهل و آسان گرداند. شخص استفاده کننده به راحتی هم چون موبایل می تواند دستگاه را با خود جهت انجام امور مالی و دریافت مبلغ در هر مکان استفاده نماید.

از مزایای کارت خوان سیار هم پات می توان به بدون سیم کارت بودن و استفاده از تکنولوژی بلوتوث اشاره نمود که برای مخاطبین هزینه ای را برای خرید سیم کارت و خرید بسته اینترنتی در بر ندارد. صاحب دستگاه می تواند از سیم کارت تلفن همراه خود و اینترنت سیم کارتش جهت ارتباط با دستگاه و انجام تراکنش استفاده نماید.

کارت خوان سیار هم پات با دارا بودن یک برنامه آسان و کاربر پسند، قابل نصب روی موبایل شماست که باعث می شود یک سیستم حسابداری برای مبالغ دریافتی خود داشته باشید. هم چنین با کارت خوان هم پات در هر لحظه می توانید تراکنش های روزها و ماه های قبل را بدون استفاه از کاغذ و یا گم نمودن کاغذ همیشه در برنامه کارت خوان هم پات در اختیار خود داشته باشید.

برنامه دستگاه کارت خوان سیار هم پات علاوه بر خرید و نمایش لیست تراکنش ها، سرویس هایی همچون خرید شارژ سیم کارت، موجودی حساب و پرداخت قبوض را نیز برای شما فراهم آورده است. شما در هر لحظه با وارد شدن به برنامه دستگاه کارت خوان سیار می توانید از این خدمات استفاده نمایید.
هم چنین اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که خدمات خود را در محل مشتری انجام می دهید، یکی از دغدغه های شما دریافت پول از مشتری است. با داشتن کارت خوان سیار می توانید به راحتی دستمزد خود را دریافت کنید. کاربرد دستگاه کارت خوان در مشاغل را اینجا بخوانید.

کارت خوان سیار

کارت خوان جیبی
شرکت فکربرتر شریک تجاری ایران کیش در پروژه M-Pos ایران کیش
طراحی سایت توسط شرکت آرین

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به  شرکت فکربرتر می باشد.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.